İş İlanları

Menemen özel güvenlik ilanı

11 Eylül 2015

Özel güvenlik görevlisi olarak G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde İZMİR Menemen İZBAŞ projesinde görev alacak özel güvenlik eğitimi almış ve özel güvenlik kartını çıkarmış veya özel güvenlik yenileme eğitimi işlemlerini tamamlamış özel güvenlik görevlileri alınacaktır. İlgilenen adaylarımız, ayrıntılı bilgi için G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü Mavi Yaka İşe alım sorumlusu Derya Hanıma 0531 250 2767 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Buca özel güvenlik ilanı

8 Eylül 2015

Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Buca da bulunan Site Güvenlik projesinde Plato özel güvenlik şirketi bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. Ayrıntılı bilgi için Plato özel güvenlik yetkilisi Mehmet beye 0549 464 8553 &  0507 588 2080 & (0232) 464 85 53 numaralı telefonlardan ulaşılabilir. İlgilenen adaylarımızın, info@platoguvenlik.com e-posta adresine fotoğraflı CV lerini göndermeleri gerekmektedir.

Yakın Koruma özel güvenlik ilanı

7 Eylül 2015

Yakın koruma özel güvenlik görevlisi olarak büyük bir Holding bünyesinde kadrolu olarak sürekli çalışacak, silahlı özel güvenlik sertifikası almış ve özel güvenlik kimlik kartı çıkarmış, kendisini ve önemli kişiyi koruyabilecek etkin becerilere sahip, savunma sanatlarını bilen ve holding tarafından organize edilecek düzenli idmanalara katılabilecek, özgüveni gelişmiş ve sakin tavrını koruyabilen, iletişim yetenekleri yüksek, diksiyonu düzgün, silahlı yakın koruma özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Mülakatlar sonucu uygun görülen kişilerden yakın koruma takımı oluşturulacak olup, bu kişiler mesai saatleri içerisinde düzenli idman yapacaktır. Dolgun bir maaş, yol, yemek ve sosyal imkanları mevcuttur. İlgilenen adaylarımızın, sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine fotoğraflı CV lerini, yapmış oldukları savunma sanatını ve eğitim aldıkları kurumu belirtir şekilde göndermeleri gerekmektedir.

Securitas Özel Güvenlik iş ilanları

4 Eylül 2015

Securitas Özel Güvenlik Marmaris, Fethiye, Göcek ve Denizli Özel Güvenlik ilanları

Marmaris, Fethiye, Göcek Özel Güvenlik ilanı ayrıntıları;
5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip,
35 yaşından gün almamış,
Asgari Lise mezunu,
Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip,
Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip,
Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden,
Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,
Diksiyonu düzgün,
Tercihen özel güvenlik sektöründe deneyimli,
Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever,
Marmaris, Fethiye, Göcek ilçelerinde ikamet eden Bay ve Bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır.

Denizli Özel Güvenlik ilanı ayrıntıları;
5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip,
33 yaşından gün almamış,
Asgari Lise mezunu,
Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip,
Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip,
Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden,
Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,
Diksiyonu düzgün,
Tercihen güvenlik sektöründe deneyimli,
Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
Özel Güvenlik Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever,
Denizli ilinde ikamet eden erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır.

İlgilenen adaylarımız Securitas Güvenlik Hizmetleri Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül ARSLAN Hanıma alt kısımda belirtilen telefon numaralarından veya Şube Şefi Necati Akan Beye 0530 549 2683 numaralı telefondan başvuruda bulunabilirler.

T.  : +90 232 425 15 88
F.  : +90 232 425 29 07
M. : +90 532 457 24 25

İzmir Karşıyaka özel güvenlik ilanı

4 Eylül 2015

Özel güvenlik olarak İzmir Karşıyaka Mavişehirde yeni başlayacak site projesinde Prestij Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve özel güvenlik yaka kartı işlemlerini tamamlamış veya özel güvenlik yenileme eğitimi işlemlerni tamamlamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma 2 gün izin sisteminde çalışacaktır. Maaş, agi, yol ve yemek imkanları vardır. Ayrıntılı bilgi almak isteyen adaylarımız Prestij Güvenlik yetkilisi Merve Hanıma mesai saatleri içerisinde 0533 453 7645 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Buca ve Çeşme özel güvenlik ilanı

27 Ağustos 2015

Özel güvenlik görevlisi olarak Çeşme Alaçatı da yapılacak olan büyük bir etkinlik organizasyonun da 28-29-30 Ağustos günlerinde görev alacak, özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış ve özel güvenlik kimlik kartını çıkarmış, 35 Özel Güvenlik personeli aranmaktadır. Günlük 60.-TL ücret imkanı olup, yemek ve servis imkanı sağlanacaktır.Görev saatleri skşam 21:00, sabah 09:00 dur. İlgilenen adaylarımızın Plato Özel Güvenlik yetkilisi Mehmet Beye 0549 464 8553 veya 0232 464 8553 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Özel güvenlik olarak İzmir Buca da bulunan Site projesinde Plato Özel Güvenlik bünyesinde çalışacak özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış erkek özel güvenlik görevlisi aranmaktadır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. İlgilenen adaylarımızın, info@platoguvenlik.com mail adresine fotoğraflı CV lerini göndermesi gerekmektedir.
Ayrıntılı Bilgi için Şirket Müdürü Mehmet Bey;  Gsm: 0549 464 8553 & (0232) 464 8553

İzmir Bay ve Bayan özel güvenlik ilanı

11 Ağustos 2015

Özel güvenlik olarak İzmir de yer alan, Elit bir firmanın 8 saatlik projesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Bay özel güvenlik görevlileri 3 vardiya sisteminde, bayan özel güvenlik görevlileri 2 vardiya sisteminde çalışacaktır. 1470.-TL maaş, + yol, + yemek imkanı mevtuttur. İlgilenen adaylarımızın, sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine eğitim aldıkları özel güvenlik eğitim merkezini belirtir şekilde CV lerini göndermeleri gerekmektedir.

Menemen özel güvenlik ilanı

9 Ağustos 2015

Özel güvenlik olarak İzmir Menemen Egekent 2 de yer alan Metrokent site yönetimi bünyesinde kadrolu olarak görev alacak, özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 3 erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 12 saat görev alınacak olup, 2 gündüz çalışma, 2 gece çalışma, 2 gün izin şeklinde çalışma sistemi vardır. 1300-1350.-TL arası maaş imkanı mevcuttur. İlgilenen adaylarımızın Metrokent site yöneticisi Niyazi beye mesai saatleri içerisinde 0232 838 1434 veya  0541 301 5371 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bay ve Bayan özel güvenlik ilanı İzmir

24 Temmuz 2015

Özel güvenlik olarak İzmir Narlıdere de elit bir sitede görev alacak, özel güvenlik kursu işlemlerini ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, Bay ve Bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Bayan özel güvenlik görevlileri gündüz sabit 8 saat görev alacak olup, erkek özel güvenlik görevlileri ise vardiyalı 8 saat görev alacaktır. 1250.-TL maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımız, proje yetkilisi Nusret Beye mesai saatleri içerisinde 0506 115 1540 numaralı telefondan başvuruda bulunabilirler.

İzmir geneli özel güvenlik ilanı

25 Haziran 2015

Özel güvenlik görevlisi olarak Eryetiş Özel Güvenlik bünyesinde İzmir merkezde AVM, Site, Hastane, Plaza, işmerkezi güvenliği projelerinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve özel güvenlik kimlik kartını çıkarmış veya özel güvenlik yenileme eğitimi işlemlerini tamamlamış, 8 saatlik çalışma sistemi içinde çalışacak çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İlgilenen adaylarımız tüm ayrıntıları, Eryetiş Özel Güvenlik Hizmetleri yetkilisi Ali Beye 0530 764 2877 numaralı telefondan ulaşarak alabilirler.