İş İlanları

İzmir özel güvenlik ilanı

16 Ocak 2016

Özel güvenlik olarak İzmir İntermega Özel Güvenlik projelerinde sadece gece görev alacak, özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış ve özel güvenlik yaka kartını çıkarmış veya özel güvenlik yenileme eğitimi işlemlerini tamamlamış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1650.-TL maaş imkanı olup ayrıntılar için İntermega Özel Güvenlik yetkilisi Rıza Bey 0532 215 3418 numaralı telefondan başvuruda bulunulması gerekmektedir.

Özel güvenlik müdürü ilanı

29 Aralık 2015

Özel güvenlik müdürü olarak Ulusal bir firmanın Ege Bölge Müdürlüğünde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve özel güvenlik sertifikası çıkarmış, Emniyet Teşkilatından veya TSK dan emekli olan veya benzer görevde daha önce görev almış olan, bilgisayar bilgisi olan, müşteri ve personel yönetimi konularında iletişim yeteneklerine sahip, Ege bölgeyi bilen, kısa süreli seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen özel güvenlik müdürü alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine fotoğraflı cvlerini “Özel Güvenlik Müdürü İlanı Hk.” konu başlığı ile göndemeleri gerekmektedir.

Çeşme ve Seferihisar özel güvenlik ilanları

13 Aralık 2015

Özel güvenlik olarak, İzmir Çeşme de ve İzmir Seferihisar da yer alan Otel projelerinde Plato Özel Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve özel güvenlik kimlik kartını çıkarmış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 8 Saat vardiya sisteminde çalışılacaktır. Konaklama otele ait olup personel lojmanlarında ikamet edilecektir. Maaş ve otelden 3 öğün yemek imkanı mevcuttur. Her iki işte sezonluk değildir. İlgilenen adaylarımızın, info@platoguvenlik.com mail adresine resimli cv lerini göndermeleri gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için Plato Özel Güvenlik şirket müdürü Mehmet Beye mesai saatleri içerisinde (0232) 464 8553 & 0549 464 8553 & 0507 588 2080 numaralı telefonlardan ulaşılabilirsiniz.

Karşıyaka, Çiğli, Aliağa özel güvenlik ilanı

6 Aralık 2015

Özel güvenlik olarak Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. bünyesinde İzmir Aliağa da yer alan büyük bir projede görev alacak, özel güvenlik sertfikasını ve özel güvenlik kimlik kartını çıkarmış, askerlik hizmetini tamamlamış, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa civarında ikamet eden, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat vardiyalı sistem de çalışabilecek olup 1350 TL maaş, yemek ve servis imkanı mevcuttur. İlgilenen adaylarımızın, Tepe Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü İşe Alım ve Gelişim sorumlusu Erhan TOPÇU Beye 0232 441 5474 (Dahili 1515) numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Silahlı özel güvenlik ilanı İzmir

6 Aralık 2015

Silahlı özel güvenlik olarak, İzmir Menderes Tüprag Altın Madeninde T90 özel güvenlik şirketi bünyesinde çalışacak, silahlı özel güvenlik kursu almış ve silahlı güvenlik kimlik kartını çıkarmış, çok sayıda bay silahlı özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 8 saatlik vardiya sisteminde çalışılacak olup, 1650.-TL maaş, Agi, yemek ve İzmir’in bir çok noktasına servis imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik yetkilisi Rahmi Beye 0533 267 0542 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Menemen özel güvenlik ilanı

11 Eylül 2015

Özel güvenlik görevlisi olarak G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde İZMİR Menemen İZBAŞ projesinde görev alacak özel güvenlik eğitimi almış ve özel güvenlik kartını çıkarmış veya özel güvenlik yenileme eğitimi işlemlerini tamamlamış özel güvenlik görevlileri alınacaktır. İlgilenen adaylarımız, ayrıntılı bilgi için G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü Mavi Yaka İşe alım sorumlusu Derya Hanıma 0531 250 2767 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Buca özel güvenlik ilanı

8 Eylül 2015

Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Buca da bulunan Site Güvenlik projesinde Plato özel güvenlik şirketi bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. Ayrıntılı bilgi için Plato özel güvenlik yetkilisi Mehmet beye 0549 464 8553 &  0507 588 2080 & (0232) 464 85 53 numaralı telefonlardan ulaşılabilir. İlgilenen adaylarımızın, info@platoguvenlik.com e-posta adresine fotoğraflı CV lerini göndermeleri gerekmektedir.

Yakın Koruma özel güvenlik ilanı

7 Eylül 2015

Yakın koruma özel güvenlik görevlisi olarak büyük bir Holding bünyesinde kadrolu olarak sürekli çalışacak, silahlı özel güvenlik sertifikası almış ve özel güvenlik kimlik kartı çıkarmış, kendisini ve önemli kişiyi koruyabilecek etkin becerilere sahip, savunma sanatlarını bilen ve holding tarafından organize edilecek düzenli idmanalara katılabilecek, özgüveni gelişmiş ve sakin tavrını koruyabilen, iletişim yetenekleri yüksek, diksiyonu düzgün, silahlı yakın koruma özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Mülakatlar sonucu uygun görülen kişilerden yakın koruma takımı oluşturulacak olup, bu kişiler mesai saatleri içerisinde düzenli idman yapacaktır. Dolgun bir maaş, yol, yemek ve sosyal imkanları mevcuttur. İlgilenen adaylarımızın, sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine fotoğraflı CV lerini, yapmış oldukları savunma sanatını ve eğitim aldıkları kurumu belirtir şekilde göndermeleri gerekmektedir.

Securitas Özel Güvenlik iş ilanları

4 Eylül 2015

Securitas Özel Güvenlik Marmaris, Fethiye, Göcek ve Denizli Özel Güvenlik ilanları

Marmaris, Fethiye, Göcek Özel Güvenlik ilanı ayrıntıları;
5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip,
35 yaşından gün almamış,
Asgari Lise mezunu,
Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip,
Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip,
Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden,
Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,
Diksiyonu düzgün,
Tercihen özel güvenlik sektöründe deneyimli,
Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever,
Marmaris, Fethiye, Göcek ilçelerinde ikamet eden Bay ve Bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır.

Denizli Özel Güvenlik ilanı ayrıntıları;
5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip,
33 yaşından gün almamış,
Asgari Lise mezunu,
Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip,
Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip,
Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden,
Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,
Diksiyonu düzgün,
Tercihen güvenlik sektöründe deneyimli,
Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
Özel Güvenlik Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever,
Denizli ilinde ikamet eden erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır.

İlgilenen adaylarımız Securitas Güvenlik Hizmetleri Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül ARSLAN Hanıma alt kısımda belirtilen telefon numaralarından veya Şube Şefi Necati Akan Beye 0530 549 2683 numaralı telefondan başvuruda bulunabilirler.

T.  : +90 232 425 15 88
F.  : +90 232 425 29 07
M. : +90 532 457 24 25

İzmir Karşıyaka özel güvenlik ilanı

4 Eylül 2015

Özel güvenlik olarak İzmir Karşıyaka Mavişehirde yeni başlayacak site projesinde Prestij Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve özel güvenlik yaka kartı işlemlerini tamamlamış veya özel güvenlik yenileme eğitimi işlemlerni tamamlamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma 2 gün izin sisteminde çalışacaktır. Maaş, agi, yol ve yemek imkanları vardır. Ayrıntılı bilgi almak isteyen adaylarımız Prestij Güvenlik yetkilisi Merve Hanıma mesai saatleri içerisinde 0533 453 7645 numaralı telefondan ulaşabilirler.