İş İlanları

İzmir Karşıyaka, Bornova, Balçova bölgeleri Özel Güvenlik İş İlanı

25 Kasım 2013

İŞ İLANI »

Proser Özel Güvenlik şirketi bünyesinde, İzmir Karşıyaka, Bornova, ve Balçova projelerinde görevlendirilmek üzere Bayraklı, Bornova, Karşıyaka, Balçova, Narlıdere ve çevresinde ikamet eden, 175cm ve üzeri boylarda, fizik ve diksiyonu düzgün, özel güvenlik eğitimini almış ve kimliğini çıkarmış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Ferhat İLTEMİŞ Beye 0505 313 24 06, Soner APAR Beye 0534 420 4 577 , Ayfer Hanıma 0533 498 11 30, Balçova için Tanju beye 0533 472 36 13 numaralı telefonlardan ulaşmaları gerekmektedir.

Özel Güvenlik Kurumunda Görev alacak Yönetici

21 Kasım 2013

İŞ İLANI »

Özel Güvenlik kurumu bünyesinde, Yönetici olarak İzmir Çankaya ‘da görev alacak, 4 yıllık üniversite mezunu, İzmir de ikamet eden, silahlı güvenlik sertifikası veya silahsız özel güvenlik sertifikası sahibi (özel güvenlik kimlik kartı zorunluluğu yoktur), Bay veya Bayan yönetici alınacaktır.İlgilenen adaylarımızın sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine (Eğitim aldıkları kurumu belirtecek şekilde) fotoğraflı cv’lerini göndermeleri gerekmektedir.

Arkas Holding bünyesinde görev alacak Silahlı özel güvenlik

7 Kasım 2013

İş İlanı »

Arkas Holding A.Ş. bünyesinde İzmir Alsancak sanat merkezinde kadrolu görev alacak İzmir’ de ikamet eden, Lise mezunu, 1.75 boy ve üzeri, askerlik hizmetini tamamlamış, 29 yaşını aşmamışı, fizik ve diksiyonu düzgün, silahlı güvenlik kursunu tamamlamış ve silahlı özel güvenlik kimlik kartını çıkarmış bay güvenlik görevlileri alınacaktır. ilgilenen adaylarımızın, sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine cv lerini (Özel güvenlik eğitimi aldıkları kurumu ve çalışmalarına referans olabilecek kişileri belirtir şekilde) göndermeleri gerekmektedir.
(Not: Cv gönderiminde bulunmayan başvurular kabul edilmeyecektir.)

İzmir Hava Limanı Özel Güvenlik İş İlanları

16 Eylül 2013

İş İlanı »

TAV Özel Güvenlik bünyesinde İzmir Adnan Menderes Hava Limanında görev alacak, en az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, vardiyalı çalışacak, İzmir ‘de ikamet eden, Silahsız güvenlik eğitimi veya Silahlı güvenlik eğitimi almış ve özel güvenlik kimlik kartını çıkarmış, (veya özel güvenlik yenileme işlemlerini tamamlamış), Bayan adayların; 28 yaşını aşmamış, 1.60 cm boy ve üzeri, Erkek adayların; askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, 1.75 cm boy ve üzeri, çok sayıda Bay ve Bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, İzmir Adnan Menderes Hava Alanı Dış Hatlar Terminalinde, Tav Özel Güvenlik yetkilisi Abidin Beye, şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

NOT:Başvuruya gelirken; 1 fotoğraf, diploma fotokopisi ve aslı, güvenlik yaka kartı fotokopisi ve aslı, yenileme eğitimi almış ise yenileme sertifikası ile müracaat etmeleri rica olunur.

İzmir Çiğli Ekol KBB de görev alacak özel güvenlik personelleri

8 Haziran 2013

İş İlanı »
İzmir T-90 Özel güvenlik şirketi bünyesinde, İzmir Çiğli Ekol KBB Hastanesinde görev alacak, fizik ve diksiyonu düzgün, güvenlik kursunu tamamlamış, temel veya yenileme özel güvenlik kimlik kartını çıkarmış, Bay özel güvenlik personelleri alınacaktır.Ayda 20 gün çalışma sistemi ve 1000.-TL maaş imkanı vardır.İlgilenen adaylarımızın T-90 Özel güvenlik şirketi yetkilisi Sadık Bey’ e 0323 441 49 94 numaralı telefondan veya Ufuk Bey’e 0532 789 53 94 numaralı telefondan ulaşmaları gerekmektedir.

İzmir Proser Özel Güvenlik bünyesinde görev alacak özel güvenlik

8 Haziran 2013

İş İlanı »
Proser Özel Güvenlik şirketi bünyesinde, Ankara Asfaltı üzerinde (Turkcell Plaza /Vatan Bilgisayar karşısı) ve Bornova / İzmir projelerinde görevlendirilmek üzere Bayraklı, Bornova, Karşıyaka ve çevrelerinde ikamet eden, 1,75 ve üzeri boylarda, fizik ve diksiyonu düzgün, özel güvenlik kursunu tamamlamış ve özel güvenlik kimliğini çıkarmış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın;  Proser Özel Güvenlik şirketi yetkilisi Haluk BİNGÖL Beye 0533 498 11 30 veya Soner APAR Beye 0534 420 45 77 numaralı telefonlardan ulaşmaları gerekmektedir.

Özel güvenlik yöneticisi iş ilanı

14 Ekim 2012

İş İlanı »
TEMKA Özel Güvenlik şirketi bünyesinde özel güvenlik yöneticisi olarak ofis ortamında çalışacak, 4 yıllık üniversite veya dengi okul mezunu, Özel güvenlik eğitimini almış ve özel güvenlik belgesi olan bay veya bayan personel alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Temka Özel Güvenlik yetkilisi Alper Bey’e 0 232 347 70 19 nolu telefondan başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Mordoğan Karaburun ve Urla da görev alacak bay ve bayan güvenlik

21 Temmuz 2012

İŞ İMKANI »
SECURİTAS Özel Güvenlik bünyesinde,İzmir Mordoğan, Karaburun ve Urla civarında ikamet eden, fizik ve diksiyonu düzgün, güvenlik sertifikasını almış ve özel güvenlik kimliğini çıkarmış, bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Securitas Özel Güvenliğin yetkilisi Erdal Bey’e, 0232 425 15 88 numaralı telefonundan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Torbalı da görev alacak bey özel güvenlik görevlisi iş ilanı

21 Temmuz 2012

İŞ İMKANI »
ULUSAL Özel Güvenlik bünyesinde,İzmir Torbalı’da ikamet eden, fizik ve diksiyonu düzgün, güvenlik sertifikasını almış ve özel güvenlik kimliğini çıkarmış, bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Ulusal Özel Güvenliğin yetkilisi Erdin Bey’e, 0532 221 95 52 numaralı telefonundan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunmaları gerekmektedir.