Kurs Ücretleri

ÖNEMLİ NOT: Özel Güvenlik Kursları Ücretleri ile ilgili ayrıntılara geçmeden önce; özel güvenlik eğitim kalitesi anlamında da iddiamızı kanıtlamak için on bir farklı dersimize, konularında üst düzey uzman olan ve halen aktif görevlerine devam eden on bir farklı eğitmenimizin girdiğini, her öğrencimize (30.-TL değerinde kurumumuz tarafından hazırlanmış profesyonel özel güvenlik eğitim CD’si ve özel güvenlik eğitimi kitabından oluşan) Özel güvenlik eğitim Kiti hediye edildiğini, ayrıca silahlı güvenlik eğitimi gören arkadaşlarımızın mühimmat olarak güvenlik kursu dönemi boyunca Yedi Farklı Silahla; Jericho Fb 941 Compact 9mm, CZ75 9mm, Canik 55 TP-9 9mm, Sarsılmaz Kılınç 2000 9mm, Sarsılmaz K2 9mm, Browning 7,65mm ve Kırıkkale kısa 9mm ile 30 mermi attığını, havalı tabancamız ile de sınırsız sayıda atış yaparak özel güvenlik eğitimlerini tamamladıklarını önemle belirtmek isteriz.

(TÜM BUNLAR, ÜCRET DÂHİLİNDE OLUP EKSTRA BİR ÜCRET KESİNLİKLE TALEP EDİLMEMEKTEDİR.)

 

TEMEL EĞİTİM:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

Ödeme

Seçenekleri

SİLAHLI EĞİTİM

SİLAHSIZ EĞİTİM

Kurs Süresince

              700.-TL

              500.-TL

2 Ay Taksit
360 TL x 2 = 720.-TL
260 TL x 2 = 520.-TL
3 Ay Taksit
245 TL x 3 = 735.-TL
 175 TL x 3 = 535.-TL
4 Ay Taksit
185 TL x 4 = 750.-TL
 135 TL x 4 = 550.-TL

 

SAĞLIK RAPORU;  Silahlı özel güvenlik sertifikası almak isteyenler için devlet hastanelerinde alınma zorunluluğu vardır. Öğrencilerimizin uygun bir fiyata kısa zamanda sağlık raporunu alabilmeleri amacıyla Sarızeybek Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak sürekli devlet hastanelerini araştırır ve öğrencilerimizi bilgilendiririz.Bu doğrultuda “silahlı özel güvenlik görevlisi olur” sağlık raporu 2018 yılı için 200.-TL dir.
Silahsız güvenlik sertifikası almak isteyenler için özel polikliniklerden de alınabilme imkanı vardır. 50 metre yakınımızda bulunan Çankaya Tıp Merkezinin ve Gaziemir de bulunan Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezinin, Sarızeybek Özel Güvenlik Eğitim Merkezi öğrencilerine yapmış olduğu özel indirim ile “silahsız özel güvenlik görevlisi olur” sağlık raporu 2018 yılı için 35.-TL dir.

 

SERTİFİKA ALDIKTAN SONRA KİMLİK KARTI İÇİN YAPILMASI GEREKEN MASRAFLAR;

KİMLİK KARTI HARCI: 2018 yılı itibari ile 595,43.-TL olup, bağlı bulunulan ilin vergi dairelerine yatırılır. Silahlı ve Silahsız Özel güvenlik eğitimi için aynı miktar geçerlidir.Özel güvenlik kimlik kartını çıkarabilmek için yapılması gereken her hangi başka bir masraf yoktur.

Silahsız  özel güvenlik kimlik kartına sahip olup harcını yatırmış olan kişiler, silahlı özel güvenlik eğitimi aldıktan sonra, özel güvenlik kartlarını silahlı güvenlik kimlik kartına çevirmek istediklerinde tekrar bu harcı yatırmazlar.

ÖNEMLİ NOT: Devlet tarafından öngörülen Özel Güvenlik Kimlik Kartı Harcı masrafı, en erken sertifikanızı aldıktan sonra gerçekleştirebileceğiniz ödemeler olup; isteğe bağlı olarak daha sonra da istenildiği zaman ödenebilecek bir ücrettir.

 

YENİLEME EĞİTİMİ:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

Ödeme

Seçenekleri

SİLAHLI YENİLEME 

SİLAHSIZ YENİLEME 

Kurs Süresince

             500.-TL

             300.-TL

2 Ay Taksit
260 TL x 2 = 530.-TL
160 TL x 2 = 320.-TL
3 Ay Taksit
180 TL x 3 = 550.-TL
115 TL x 3 = 350.-TL

ÖNEMLİ NOT: Yenileme eğitimlerini tamamlayan kişiler kimlik kartlarını çıkartabilmek için vergi dairesine,

Kimlik kartı harcı yatırmayacaklar ve Sağlık Raporu almayacaklardır.

 

“Kampanya ayrıntılarımızı öğrenmek için lütfen merkezimizi arayınız.Veya size ulaşabileceğimiz telefon numarınızı e-posta yoluyla bize bildiriniz… “

 

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUYUNUZ:

İş Garantili Eğitim Vermenin Yasak Olduğuna Dair Asayiş Daire Başkanlığı Tarafından Açıklanan Yazı