İleri Atış Teknikleri Eğitimi – 2.Seviye

Anasayfa » Eğitim » İleri Atış Teknikleri Eğitimi – 2.Seviye

İleri Atış Teknikleri Eğitimi ; 2. Seviye silahlı taktik eğitim programının bu modülünde tabanca kullanımı ile ilgili bilinçlendirme eğitimi ve uygulamaya dair ileri teknikler ve hareketli atış taktiklerine yönelik ileri seviye teknikler öğretilmektedir. 2.Seviye silah ileri atış eğitiminin alınabilmesi için alınabilmesi için, 1. Seviye İleri Atış Teknikleri Eğitimi alınması zorunludur. Bu programda hareket halinde parkurda hız ve zamana dayalı uygulamalar yaptırılmakta, kursiyerin edindiği tüm becerilerin içselleştirilmesi hedeflenmektedir. 2.Seviye silah ileri atış eğitiminde öğretilecek konular ve ders saatleri aşağıya çıkarılmış olup, teorik ve uygulama eğitimleri genel eğitim süresi içerisinde konulara uygun olarak bir bütün halinde işlenecektir.

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:

– Nüfus cüzdanı fotokopisi
– 1. Seviye İleri Atış Teknikleri Eğitimi sertifikası fotokopisi
– Silah sahipleri için silah ruhsatı fotokopisi

KAYIT ŞARTLARI:

– 6136 sayılı kanuna muhalefet sebebiyle ceza almamış olmak
– Kamu haklarından yoksun olmamak
– Temel silah atış eğitimi almış olmak

KAPSAM:

1. UYGULAMA
1.1 Sütre gerisinden atış
1.2 Parkur uygulamaları
1.3 Tek el ile tabanca kullanma uygulamaları
1.4 Fener desteği ile atış / gece atışı
1.5 Kıyafet altından tabanca ile uygulama atışları
1.6 Airsoft tabanca ile uygulama atışları
1.7 Ateşli tabanca ile uygulama atışları

Sertifika: 2. Seviye İleri Atış Teknikleri Eğitimi sertifikası verilecektir.
Hizmetimiz dahilinde 125 adet fişek kullandırılmaktadır.

Bu hizmetimiz Sarızeybek Eğitim Grubu bünyesinde ki Sarızeybek Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. firmamız tarafından verilmektedir.

2. Seviye İleri Atış Teknikleri Eğitimi alabilmek için 1. seviye İleri Atış Teknikleri Eğitimi almış olmak, 6136 sayılı kanuna muhalefet sebebiyle ceza almamış olmak, kamu haklarından yoksun olmamak gerekmektedir.
Bu eğitimi alabilmek için; nüfus cüzdanı fotokopisi, 1. seviye ileri atış teknikleri eğitimi sertifikası fotokopisi, silah sahipleri için silah ruhsatı fotokopisi gereklidir.
2. Seviye İleri Atış Teknikleri Eğitimi programının bu modülünde tabanca kullanımı ile ilgili bilinçlendirme eğitimi ve uygulamaya dair ileri teknikler ve hareketli atış taktiklerine yönelik ileri seviye teknikler öğretilmektedir. Bu programda hareket halinde parkurda hız ve zamana dayalı uygulamalar yaptırılmakta, kursiyerin edindiği tüm becerilerin içselleştirilmesi hedeflenmektedir.
Evet 2. Seviye İleri Atış Teknikleri Eğitimi sertifikası verilecektir. Bu hizmetimiz Sarızeybek Eğitim Grubu bünyesindeki Sarızeybek Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. firmamız tarafından verilmektedir.

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!