Güvenlik Kursu Ücretleri

Anasayfa » Güvenlik Kursu Ücretleri

Özel Güvenlik Kurs Ücretleri ile ilgili ayrıntılara geçmeden önce; özel güvenlik eğitim kalitesi anlamında da iddiamızı kanıtlamak için on bir farklı dersimize, konularında üst düzey uzman olan ve halen aktif görevlerine devam eden on bir farklı eğitmenimizin girdiğini, her öğrencimize (30.-TL değerinde kurumumuz tarafından hazırlanmış profesyonel güvenlik eğitim CD’si ve güvenlik eğitimi kitabından oluşan) Özel güvenlik eğitim Kiti hediye edildiğini, ayrıca silahlı güvenlik eğitimi gören arkadaşlarımızın güvenlik kursu dönemi boyunca; uzun 9mm (9×19), kısa 9mm (9×17) ve 7,65mm (7,65×17) çapında 3 farklı silah türünü tanıyarak sertifika sürecinde 30 mermi attığını, farklı türdeki havalı tabancalarımızla sınırsız sayıda atış yaparak özel güvenlik eğitimlerini tamamladıklarını önemle belirtmek isteriz.

Silahlarımız; Jericho Fb 941 Compact 9mmCanik 55 TP-9 9mmBrowning 7,65mm, CZ75 9mm, Sarsılmaz Kılınç 2000 9mm, Sarsılmaz K2 9mm ve Kırıkkale kısa 9mm.

(TÜM BUNLAR, ÜCRET DÂHİLİNDE OLUP EKSTRA BİR ÜCRET KESİNLİKLE TALEP EDİLMEMEKTEDİR.)

 

TEMEL EĞİTİM:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

Ödeme

Seçenekleri

SİLAHLI EĞİTİM

SİLAHSIZ EĞİTİM

Peşin

                   1300.-TL                  1000.-TL

2 Ay Taksit

660 TL x 2 = 1320.-TL 510 TL x 2 = 1020.-TL

3 Ay Taksit

450 TL x 3 = 1350.-TL 350 TL x 3 = 1050.-TL

4 Ay Taksit

350 TL x 4 = 1400.-TL 275 TL x 4 = 1100.-TL
SAĞLIK RAPORU;

Silahlı ve Silahsız özel güvenlik sertifikası almak isteyenler için devlet hastanelerinde alınma zorunluluğu vardır. Öğrencilerimizin uygun bir fiyata kısa zamanda sağlık raporunu alabilmeleri amacıyla Sarızeybek Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak sürekli devlet hastanelerini araştırır ve öğrencilerimizi bilgilendiririz. Bu doğrultuda “silahlı özel güvenlik görevlisi olur” sağlık raporu 2021 yılı için 200.-TL dir.

SERTİFİKA ALDIKTAN SONRA KİMLİK KARTI İÇİN YAPILMASI GEREKEN MASRAFLAR;

KİMLİK KARTI HARCI;

2021 yılı itibari ile 986.-TL olup, bağlı bulunulan ilin vergi dairelerine yatırılır. Silahlı ve Silahsız Özel güvenlik eğitimi için aynı miktar geçerlidir. Özel güvenlik kimlik kartını çıkarabilmek için yapılması gereken her hangi başka bir masraf yoktur.

Silahsız  özel güvenlik kimlik kartına sahip olup harcını yatırmış olan kişiler, silahlı özel güvenlik eğitimi aldıktan sonra, özel güvenlik kartlarını silahlı güvenlik kimlik kartına çevirmek istediklerinde tekrar bu harcı yatırmazlar.

ÖNEMLİ NOT: Devlet tarafından öngörülen Özel Güvenlik Kimlik Kartı Harcı masrafı, en erken sertifikanızı aldıktan sonra gerçekleştirebileceğiniz ödemeler olup; isteğe bağlı olarak daha sonra da istenildiği zaman ödenebilecek bir ücrettir.

YENİLEME EĞİTİMİ:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

Ödeme

Seçenekleri

SİLAHLI
YENİLEME
SİLAHSIZ
YENİLEME

Peşin

                   400.-TL                    300.-TL

2 Ay Taksit

210 TL x 2 = 420.-TL  160 TL x 2 = 320.-TL

3 Ay Taksit

150 TL x 4 = 450.-TL  115 TL x 3 = 350.-TL

ÖNEMLİ NOT: Yenileme eğitimlerini tamamlayan kişiler kimlik kartlarını çıkartabilmek için vergi dairesine,

Kimlik kartı harcı yatırmayacak ve Sağlık Raporu almayacaklardır.

“Kampanya ayrıntılarımızı öğrenmek için lütfen merkezimizi arayınız. Veya size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı e-posta yoluyla bize bildiriniz… “

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUYUNUZ:

İş Garantili Eğitim Vermenin Yasak Olduğuna Dair Asayiş Daire Başkanlığı Tarafından Açıklanan Yazı

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!