Temel Atış Teknikleri Eğitimi

Anasayfa » Eğitim » Temel Atış Teknikleri Eğitimi

Temel Atış Teknikleri Eğitimi ; bireysel olarak kendini geliştirmek isteyen silahlara ilgisi olan, silahlarla tanışmak isteyen 18 yaşını doldurmuş ya da 1. Derecede veli nezaretinde 15 yaş ve üzeri herkes alabilir. Temel atış teknikleri eğitimi teorik ve pratik (poligon atışı) olarak iki kısım halinde icra edilmektedir.

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:

– Nüfus cüzdanı fotokopisi
– Kendi silahı ile eğitim almak isteyenler için silah ruhsatı fotokopisi
– Özel güvenlik görevlileri için özel güvenlik kimlik fotokopisi

KAYIT ŞARTLARI:

– 18 yaşını doldurmuş olmak ya veli nezaretinde olmak
– Bulundurma ruhsatlı tabancalar için yol izin belgesi
– Kamu haklarından yoksun olmamak

KAPSAM:

1. TEORİK (30 dakika)
1.1 Tabanca mekaniği ve temel kavramlar
1.2 Atış gözünün belirlenmesi (Hakim Göz)
1.3 Pozisyon alımı (Denge)
1.4 Kabza kavrama
1.5 Nefeslenme
1.6 Tetik ezme
1.7 Nişan alma
1.8 Kuru tetik çalışması

2. UYGULAMA (30 dakika)
2.1 Ateşli tabanca ile uygulama atışları
2.2 Tabanca bakımı ve temizliği (İsteğe bağlı)

Sertifika: Temel Atış Teknikleri Eğitimi sertifikası verilecektir.

Bu hizmetimiz Sarızeybek Eğitim Grubu bünyesinde ki Sarızeybek Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. firmamız tarafından verilmektedir.

Silah temel atış teknikleri eğitimini; bireysel olarak kendini geliştirmek isteyen silahlara ilgisi olan, silahlarla tanışmak isteyen 18 yaşını doldurmuş ya da 1. derecede veli nezaretinde 15 yaş ve üzeri herkes alabilir.
Nüfus cüzdanı fotokopisi, Kendi silahı ile eğitim almak isteyenler için silah ruhsatı fotokopisi , Özel güvenlik görevlileri için özel güvenlik kimlik fotokopisi gerekmektedir.
Temel Atış Teknikleri Eğitimine kayıt olabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak veya veli nezaretinde olmak, bulundurma ruhsatlı tabancalar için yol izin belgesi, kamu haklarından yoksun olmamak gerekmektedir.
Temel atış teknikleri eğitimi yaklaşık 30 dk. teorik ve yine yaklaşık 30 dk. pratik (poligon atışı) olarak iki kısım halinde icra edilmektedir.
Evet Temel Atış Teknikleri Eğitimi sertifikası verilecektir. Bu hizmetimiz Sarızeybek Eğitim Grubu bünyesindeki Sarızeybek Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. firmamız tarafından verilmektedir.

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!