En İyi Güvenlik Kursu

Anasayfa » Neden SARIZEYBEK ? » En İyi Güvenlik Kursu

SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu İzmir’in en eski ve en fazla Güvenlik Sertifikası vermiş Özel Güvenlik Eğitimi Merkezi olarak bilinmektedir. İzmir Özel Güvenlik Kursu dendiğinde akla ilk gelen kurum olan SARIZEYBEK Güvenlik Eğitim Merkezi kurulduğu 2004 yılından itibaren geçen yaklaşık 20 yıllık sürede 40.000’den fazla bireyin Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışma imkanına sahip olmasına vesile olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

İzmir’deki en iyi, başarılı ve eski Güvenlik Kursu olan SARIZEYBEK sunduğu yüksek kaliteli eğitim programlarını tamamlayan bireylerin hızla işe başlaması ve istihdam edilmesi ile de büyük mutluluk yaşamaktadır. (Kesinlikle iş garantisi vermediğimizi, ancak iş konusunda da yardımcı olabilmek adına kurum olarak üzerimize düşen her türlü görevin gayreti içerisinde olacağımızın taahhüdünü verdiğimizi özellikle belirtmek isteriz…)

Bildiğiniz üzere hiçbir Özel Güvenlik Kursu öğrencilerine eğitim sonrası iş garantisi veremez. Lakin kurumumuzun Özel Güvenlik Şirketleri tarafından bilinen eğitim ve öğretim kalitesi sizin için eşsiz bir referans hali görmekte, iş bulma süreçlerinizde değerli bir özellik halini almaktadır.

SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu olarak İzmir de Güvenlik Görevlisi Olmak için Bize Ulaşan bireylere hızlı ön kayıt imkanı, taksit seçenekleri, eğitim ve sınav sürecinde başarı için gerekli doküman desteği başta olmak üzere her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

Sizde İzmir’deki En İyi Güvenlik Kursları ve Başarılı Bir Özel Güvenlik Kursu Hangi Özelliklere Sahip Olmalı gibi soruların yanıtlarını almak için yazımızın devamını okuyabilir veya İletişim bağlantısını tıklayarak Hemen Bize Ulaşıp uzman ekip arkadaşımız ile görüşebilirsiniz.

SARIZEYBEK Neden En İyi Güvenlik Kursu

Özel Güvenlik sektöründe personel olarak çalışan veya şirket olarak hizmet veren her birey ya da kurum kendisine yöneltilen İzmir’deki En İyi Özel Güvenlik Kursu Hangisidir sorusuna SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu yanıtını vermektedir. Makalemizin bu kısmında bizi diğer kurumlardan ayıran ve İzmir Özel Güvenlik Kursu dendiğinde ilk tercih haline getiren farklı özelliklerimizden bahsetmeye çalışacağız.

SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursunu diğer Güvenlik Kurslarından ayıran hususları;

 • İzmir’in en eski, başarılı ve kaliteli Özel Güvenlik Kursu olması,
 • Eğitim sürecinde kurumdan beklenen tüm yükümlülükleri tam ve usulüne uygun olarak yerine getirmesi,
 • İnternet üzerinden net bir şekilde fiyat (ücret) bilgisi veren ilk ve tek kurum olması,
 • Eğitim ücretleri dışında kesinlikle ekstra herhangi bir ücret talep etmemesi,
 • İzmir’in en fazla Güvenlik Sertifikası veren Özel Güvenlik Eğitimi kurumu olması,
 • Türkiye’nin En Büyük Özel Güvenlik Şirketlerinin tamamının kurumumuzu tercih etmesi,
 • Sınavlarda %90’ın üzerinde başarı oranı yakalaması,
 • Adaylarına en çeşitli ve en iyi iş imkanlarını sürekli ve güncel olarak sunması,
 • Atış Eğitimlerinde 7.65 mm. 9 mm. ve kısa 9 mm. çaplarındaki silahlarla 3 farklı atış eğitimi veren Türkiye’deki tek Özel Güvenlik Eğitim kurumu olması,
 • Özel Güvenlik Sertifikası alabilmek için yapılması gereken Atış Eğitimlerinde toplamda 30 adet mermi kullandırılması,
 • Gerçek mermi ile yapılan Atış Eğitimi öncesinde havalı silahlarla sınırsız sayıda atış yaptırması,
 • Uydurma referanslarla değil, faturaları SARIZEYBEK tarafından kesilmiş gerçek referanslarla başarısını kanıtlaması,
 • Kursiyerlerine samimi ve içten yaklaşımı bir hizmet politikası olarak gördüğü için değil, SARIZEYBEK Eğitiminin misyonu olarak sunması,
 • Kursiyer memnuniyetini ön planda tutan anlayışla %100 e yakın öğrenci memnuniyet oranına sahip olması,

şeklinde özetleyebiliriz.

İzmir Güvenlik Kursu Ücretleri

Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen kişilerden en fazla duyduğumuz sorulardan birisi Özel Güvenlik Kursu Ücretleri 2024 yılı ne kadar olmaktadır. SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu olarak kurs ücretlerini şeffaf şekilde paylaşan tek kurum olduğumuzu belirtmek isteriz.

İzmir Güvenlik Kursu Veren Yerler

20 yılı aşkın süredir İzmir’de Özel Güvenlik Kursu olarak eğitimler vermekte olan SARIZEYBEK Güvenlik Eğitim merkezi 10.000’lerce Güvenlik Görevlisi adayının eğitim almasına ve meslek sahibi olmasına yardımcı olmaktadır.

İzmir de Özel Güvenlik olmak veya var olan kimlik kartını yenilemek isteyen tüm bireyler ihtiyaç duydukları eğitimlerin tamamını SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu bünyesinde hizmet veren tecrübeli eğitmenler sayesinde başarıyla alabilmektedir.

Sizde Hemen Bize Ulaşarak kursumuza ön kaydınızı yaptırabilir, Silahlı – Silahsız Güvenlik Eğitimi alıp süreç sonucu sınavı başarıyla tamamladıktan sonra Güvenlik Kimlik Kartı sahibi olarak Özel Güvenlik Görevlisi hizmeti verebilirsiniz.

İzmir’in En İyi Özel Güvenlik Kursu

SARIZEYBEK Güvenlik Kursu İzmir de en başarılı Güvenlik Kursudur. Peki Neden? İzmir’in en eski ve köklü güvenlik eğitim kurumlarından birisi olan SARIZEYBEK Güvenlik Eğitim Merkezi kurulduğu günden beri binlerce öğrenciye Güvenlik Sertifikası vermiştir. SARIZEYBEK Özel Güvenlik sektöründe çalışmak isteyen herkes için ideal bir seçimdir.

SARIZEYBEK Güvenlik Kursu‘nun diğer kurumlarla karşılaştırıldığında avantajları arasında;

 • Uzman ve Deneyimli Eğitmen Kadrosu : SARIZEYBEK Güvenlik Kursu’nun eğitmenleri güvenlik sektöründe yıllarca çalışmış ve alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Öğrencilere hem teorik hem de pratik bilgileri aktarırlar. Ayrıca öğrencilerin soruları ve ihtiyaçları karşısında anlayışlı ve sabırlı davranışlar sergilerler.
 • Kaliteli ve Güncel Eğitim Programı : SARIZEYBEK Özel Güvenlik Eğitim Merkezi’nin eğitim programı güvenlik sektörünün gereksinimlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Öğrenciler Güvenlik Görevlisi olmak için gerekli olan tüm konuları kapsamlı bir şekilde öğrenirler. Ayrıca eğitim programı sürekli olarak güncellenir ve yenilenir.
 • Uygun Fiyat ve Kolay Ödeme Seçenekleri : SARIZEYBEK Güvenlik Kursu’nun eğitim ücreti piyasadaki diğer kurslara göre oldukça uygun ve makuldür. Ayrıca öğrenciler için kolay ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Örneğin; peşin ödeme yapamayacak öğrenciler için taksit imkanı vardır.
 • Başarı Garantisi : SARIZEYBEK Özel Güvenlik Eğitim Merkezi’nin en önemli avantajı başarı garantisi vermesidir. Eğer öğrenciler kursa devam eder ve sınava girerse başarı sağlayıp sertifika alma oranı %100 e yakındır.
 • Esnek Ders Saatleri : SARIZEYBEK Güvenlik Kursu’nun ders saatleri öğrencilerin iş veya okul gibi diğer sorumluluklarına göre ayarlanır. Örneğin; sabah veya akşam grupları vardır. Ayrıca hafta sonu veya hafta içi grupları da mevcuttur.

gösterilebilir.

Güvenlik Kursu süresi kişinin alacağı eğitime bağlı olarak değişiklik gösterir. Silahlı veya Silahsız Güvenlik Eğitimi alan bireyler 2 ila 3 hafta kurs görürken, Yenileme Eğitimi alan bireylerin kursu 1 hafta içerisinde tamamlanır.
Güvenlik Kursu için gerekli olan sağlık raporu devlet hastanelerinden alınmaktadır.
En az İlköğretim mezunu olan bireyler Güvenlik Kursu kaydı yaptırıp Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışabilir. Kişinin lise veya üniversite mezunu olması sahip olacağı sertifika ve alacağı maaşta farklılık olmasına imkan tanımaktadır.
Güvenlik Kursuna Özel Güvenlik Görevlisi olmaya kara verdiğiniz zaman hızla kayıt yaptırabilirsiniz. Alacağınız eğitim sonrası en yakın tarihli sınava girerek Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi olup Güvenlik Görevlisi olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.
Güvenlik Kursu Fiyatları kursiyerin alacağı eğitime göre farklılık gösterir. Güvenlik Kurs Ücretleri ile ilgili detaylı bilgileri web sitemizdeki ücretler sayfasında bulabilir ya da İletişim kısmından bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!